Domestav DOMINO

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v INTENA nábytek

• kvalitní výrobek, masiv, pevná konstrukce, precizní zpracování, možnost rozložení na 2 postele

za tu cenu odpovídající kvalita
    věřím, že vydrží "na věky" - ale máme teprve necelý měsíc

• , zakoupeno v INTENA nábytek

• Dokonale zpracovani, krasna vzhledove.

Doporučuji, vse sedlo na 100%.

Produkt nemá žádné parametry.

• Vysoká kvalita,nestárnoucí nábytek
    • Český výrobce
    • Skvělá doporučení od známých

Postel jsem si vybral podle doporušení kamaráda. Sám má z Domestavu celý dětský pokoj a je s ním maximálně spokojen.
    Objednával jsem přes eshop a ve všem mi vyšli vstříc a byli velice ochotni,ikdyž jsem ještě objednávku druhý den upravoval.Navíc jsem na to dost spěchal a ani s tímto nebyl sebemenší problém. Postel měli skladem a při platbě dobírkou jsem ji tedy měl do týdne doma. Postel je velice flexibilní,takže se dá s pomocí různých doplnkových produktu upravovat dle potreb dítěte.
    Mohu s klidným svědomím všem doporučit.

za tu cenu odpovídající kvalita
    věřím, že vydrží "na věky" - ale máme teprve necelý měsíc

• , zakoupeno v INTENA nábytek

• Dokonale zpracovani, krasna vzhledove.

Doporučuji, vse sedlo na 100%.