BMB Marika Art masiv Buk s úložným prostorem

MARIKA ART - masivní buková postel s úložným prostorem Postele Marika s úložným prostorem patří k nejžádanějším postelím z nabídky českého výrobce BMB. Masivní buková postel...
39 925 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka DreamLux

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma100 % • 298 recenzíDalší informace

Popis produktu

MARIKA ART - masivní buková postel s úložným prostorem Postele Marika s úložným prostorem patří k nejžádanějším postelím z nabídky českého výrobce BMB. Masivní buková postel...

Parametry produktu

Výrobce
Dekor dřeva
buk
Materiál
masivní
Úložný prostor
ano
Z masivu
ano
Manželské postele
ano

Parametry produktu

Výrobce
Dekor dřeva
buk
Materiál
masivní
Úložný prostor
ano
Z masivu
ano
Manželské postele
ano

Popis produktu

MARIKA ART - masivní buková postel s úložným prostorem

Postele Marika s úložným prostorem patří k nejžádanějším postelím z nabídky českého výrobce BMB.

Masivní buková postel MARIKA ART vás zaujme svým jemne obloukovitým čelem. Je to správna volba do romanticky laděných ložnic nebo studenstkých pokojů. Díky možnosti volit jednotlivé prvky můžete postel přizpůsobit přesně svým požadavkům. Kvalitní výrobek české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení za velmi dobrou cenu.

Provedení postele Marika

Základní provedení je bez roštů a platí pro všechny rozměry. Do postele jsou vhodné lamelové rošty s výklopem anebo laťové rošty výklopné, aby jste se pohodlně dostali do integrovaného úložného prostoru. Podle typu roštu si zvolíte přístup buď z boku nebo od nohou. Dvojlůžka jsou vybavené střednicí - do postele tak uložíte stabilně rošty dva.

U rozměru 160x200 cm a 180x200 cm máte možnosť zvolit i provedení se zabudovaným výklopným roštem s pneumatickými písty. Tato možnost platí pouze pro uvedené dva rozměry a je s příplatkem. Rošty jsou upevněné k rámu postele. Přístup do úložného prostoru je u tohoto provedení od nohou.

Úložný prostor v ceně postele

Součástí postele je velký úložný prostor, který jedinečným způsobem dotváří vzhled postele. Díky dostatečné hloubce má velmi praktické využití zejména pro uživatele, kteří potřebují využít prostor v ložnici na maximum.

Úložný prostor je stadardně dodáván s dnem z bíleho sololaku s tl. 3 mm, které je volně uložené na podlaze. Na přání je možné vybrat hrubší 18 mm LTD materiál dna s plastovými kluzáky. 

Materiál

Postel má konstrukční díly (nohy) tloušťky vždy minimálně 40 mm, postranice 30 mm a výplně zadního a předního čela 20 mm v cink jádrovém designu:

Buk jádrový cink - jedná se o cenově nejdostupnější typ masivního dřeva. Středová část buku při růstu často ztmavne a vytvoří se na ní výrazné skvrny. Jednotlivé lamely pak bývají odlišně zbarvené. Pro sjednocení odstínu je buk jádrový vhodný k moření. Pevnost zůstává stejná jako u buku průběžného.

Výběr moření

Postel nabízíme v 13 různých odstínech. Stačí si jen vybrat ten, který vystihuje vás styl a který se hodí do vašeho interiéru. V nabídce nechybí ani módní bílé odstíny. Všechny masivní postele z buku se dokončují polomatným lakem jako ochrana proti stárnutí.

Rovné nebo oblé rohy čela postele

Můžete volit rovné moderní linie nebo praktické zaoblené rohy čel postele pro větší bezpečnost.

Rozměry

Volitelná je výška zadního čela. Standardně má postel 100,6 cm vysoké hlavové čelo. Za příplatek je možné vyrobit postel s výškou čela 105 cm. Výška předního čela postele: rovné rohy 48 cm; oblé rohy 49,5 cm. Výška boku postele je 47 cm.

Postel Marika si můžete vybrat z několika rozměrových variant dle vašich preferencí. Vnější rozměry postele jsou větší než vnitřní rozměry lůžka, např. u rozměru 180 x 200 cm jsou o 8,4 cm širší a 8 cm delší než jsou uvedeny vnitřní rozměry postele.

Nosnost

Postel má nosnost 130 kg na osobu. Na přání je možné vyrobit postel se zvýšenou nosností až 180 kg na osobu. V takovém případě nezapomeňte i na rošty se zvýšenou nosností a matrace s vyšší nosností.

Záruka

Na postel z masivního dřeva je poskytnuta prodloužená záruka 25 let po registraci na stránce prodloužené záruky.

Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek na kvalitní posteli, která získala certifikát ČESKÁ KVALITA!  

  • Montážní návod postele: MARIKA
  • Pozn.: Fotografie výrobku je pouze ilustrační, nemusí přesně odpovídat vybrané variantě výrobku, zejména pak zvolené šířce a dekoru.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.