BMB s matrací JENNY HARD SUPER pro Tandem s matrací rovná

Matrace JENNY HARD SUPER - pro postel Tandem - matrace rovná Matrace JENNY HARD SUPER pro rozkládací postel TANDEM - lze vybrat z různých potahů a barevných variant. Vyberte si...
12 751 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka DreamLux

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma100 % • 298 recenzíDalší informace

Popis produktu

Matrace JENNY HARD SUPER - pro postel Tandem - matrace rovná Matrace JENNY HARD SUPER pro rozkládací postel TANDEM - lze vybrat z různých potahů a barevných variant. Vyberte si...

Parametry produktu

Výrobce
Rozkládací
ano
Výška
16.5 cm

Parametry produktu

Výrobce
Rozkládací
ano
Výška
16.5 cm

Popis produktu

Matrace JENNY HARD SUPER - pro postel Tandem - matrace rovná Matrace JENNY HARD SUPER pro rozkládací postel TANDEM - lze vybrat z různých potahů a barevných variant. Vyberte si z naši nabídky tu, která se barevně hodí do Vašeho interiéru a k Vašemu stylu!

Rozkládací postel TANDEM je nutné doplnit o 2 speciální matrace (rovnou a půlenou). Cena matrace je za jeden kus!

JENNY HARD SUPER - jádro matrace je tvořeno PUR pěnou o vyšší objemové hustotě a vrstvou studené pěny. Konstrukce jádra je zesílena dvěma vrstvami polypropylenové mřížky v technicé textilii.

Konstrukce matrace a její výška jsou ideální pro použití do lůžek Tandem – matrace je vhodná pro použití jak pro sedák (rovná matrace), tak i opěrák (půlená matrace).

Matrace pro účel opěráku je půlená se šikmým řezem. Šikmý řez půlené matrace umožňuje ergonomicky správný sklon opěráku a nabízí tak pohodlné sezení. Rozložená matrace pak nabízí kvalitní ležení i v místě šikmého napojení obou polovin.

U matrací pro lůžka Tandem má opěrák skryté zipy ze spodní šikmé strany a spojovací zip pro zajištěni obou polovin opěradla do jednoho celku.

Čalounění si můžete zvolit: matracový potah (New Jersey) čalouněný (Bombay, Goren, Verona) kombinovaný (jiné pro stranu na ležení a jiné pro stranu na sezení)

Cena matrace 80x200 cm je stejná jako 90x200 cm.

Cena matrace 2x40x200 cm je stejná jako 2x45x200 cm.

Prodloužení matrace na 220 cm je za příplatek.

  • Nosnost: 180 kg
  • Tuhost matrace: tvrdá
  • Výška: 16,5 cm
  • Záruka: 2 roky

Varianty potahu

Matrace pro lůžka Tandem je možno objednat v klasickém potahu New Jersey nebo v čalouněném provedení. Je možno objednat také potah kombinovaný, kdy pro účel sezení je použita strana s čalouněním a pro účel ležení (při otočení sedáku nebo rozložení opěráku) strana z příjemného matracového potahu New Jersey.

Matracovina - potah New Jersey obsahuje 53% vláken tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Je vyroben ze dvou samostatných polovin spojených zipem po celém obvodu matrace – jeho údržba je tak jednodušší. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

Potah má boční úchyty u všech matrací od výšky jádra 14 cm.

Potah New Jerseye je dostupný pouze v jedné barevné variantě, a to jako bílá matracovina!  

Potahová látka (čalouněné provedení) - Při této variantě potahu si můžete vybrat z bohaté nabídky různých barevných variant, aby se postel barevně hodila do Vašeho interiéru!    potah Bombay

Kvalitní potahová látka, odolnost proti oděru: 100 000 otáček, snadné čištění. potah Goren

Kvalitní potahová látka, odolnost proti oděru: 45 000 otáček. potah Verona

Kvalitní potahová látka s nízkým vlasem, odolnost proti oděru: 100 000 otáček, lze prát do 30 °C.  

Kombinace matracoviny a čalouněného potahu: - matracovina New Jersey + potah Bombay / Goren / Verona.

Jedná se o kombinovaný potah se stranou pro spaní i sezení. Potah matrace pro spaní je bílá matracovina New Jersey. A barevnou stranu potahu Bombay, Goren nebo Verona pro sezení si můžete vybrat z bohaté nabídky různých barevných variant, aby se sedačka počas dne barevně hodila do Vašeho interiéru! 

Pozn.: Fotografie výrobku jsou pouze ilustrační, nemusí přesně odpovídat vybrané variantě výrobku, zejména pak zvolené šířce a dekoru.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.