BMS Max 3 s přitýlkou růžová

Barva
růžové
Dětské

• , zakoupeno v SuperMobel.cz

• Úspora místa, praktické úložné prostory, bytelnost.
    • Řešení úložného prostoru pod postelí.

• vzhledné nicméně praktické nedostatky jsou
    • za danou cenu nespokojená- dojezdy jednotlivých šuplíků nekvalitní, hlučné, zcela kluzké schody, pro dítě až nebezpečně, rošt zespodu zcela odkrytý...čekají nás další investice do truhláře, aby vše uvedl do žádaného stavu-....jak jsem uvedla při ceně výrobku jsem očekávala rozhodně lepší kvalitu

očekávala jsem za danou cenu lepší kvalitu

• , zakoupeno v SuperMobel.cz

• Krasny a prakticky design - bezpecne schodiste (oproti klasickemu zebriku), navic s uloznym prostorem
    • Velky prostor, vyspi se klidne 3 deti, i kdyz horni matrace je jen 80 cm - decku to staci
    • Rost z masivniho dreva, bytelna konstrukce, unese i manzela.
    • Matrace. Asi ta nejlevnejsi mozna varianta, pena tak mekka, ze kdyz si na to lehnu, proborim se 3 cm vsude, kde se matrace dotykam. Pod 12kilovym deckem to jeste neni tak strasne, ale ze zdravotniho hlediska naprosto nelze doporucit. Vyhledove planujeme koupit matrace nove.

Je treba pocitat s tim, ze je to polsky nabytek, my jsme to pri nakupu nevedeli, nebot nebyl uveden vyrobce ani puvod zbozi. Podle toho vypada celkove konstrukcni provedeni a predevsim priserne pokyny k sestaveni - planek zmatecny, strany nesly za sebou, nektere vytistene i vzhuru nohama, nakresy nekterych jednotlivych casti neodpovidaly realite (asi zmenili design, ale planek zustal), takze jsme si dlouho mysleli, ze nam dodali spatne dily, sroubky jsme poznavali podle poctu, na nakres se nedalo spolehnout. Chce to fantazii, trpelivost a chlapa, co si poradi. Nakonec neni vysledek spatny, postel je stabilni, bytelna, dobre vypada a dcera je z ni nadsena. Az na ty matrace bych ji doporucila.

Barva
růžové
Dětské

Dětská patrová postel Max 3 s přistýlkou, schůdky a uložným prostorem, včetně 3 matrací a 3 roštů zdarma, je určená pro 3 děti. Nabídce máme také postel Max 3 s úložným prostorem pod spodní postelí.

Postel disponuje několika velkými úložnými prostory. Postel Max 3 se schůdky umožňuje jednoduchý a bezpečný přístup na horní postel. Schůdky je možné variabilně umístit na obě strany postele.

Moderní design a vysoká kvalita zpracování zajišťují pocit bezpečí a pohodlí. Postel pro děti je vyrobená z oboustranně lakováné MDF.

Úložný prostor je umístěn unistř schůdků.

Nad spondním lůžkem jsou do zadní stěny integrované 2 praktické poličky.

Součástí postele jsou 3 rošty a 3 matrace z PUR pěny o rozměrech 200x120 cm, 200x80 cm a 190x80 - přistýlka

Rozměry postele:

• Délka: 260cm
  • Šířka: 124cm
  • Výška: 146cm

Upozornění:

Barevné odstíny se mohou lišit od vyobrazení na vašem monitoru.

Montáž postele:

Nábytek je dodáván v demontu. Součástí nábytku je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Vzhledově pěkná postel
    • Velmi nekvalitní postel polské výroby
    • Určeno převážně pro děti do 8 let
    • Nízký prostor mezi horní a spodní palandou.
    • Chybějící součásti postele...muselo se doobjednat.
    • Upevnění roštu na slabých deskách.
  • , zakoupeno v SuperMobel.cz

• Úspora místa, praktické úložné prostory, bytelnost.
    • Řešení úložného prostoru pod postelí.

• vzhledné nicméně praktické nedostatky jsou

očekávala jsem za danou cenu lepší kvalitu

• , zakoupeno v SuperMobel.cz

• Rost z masivniho dreva, bytelna konstrukce, unese i manzela.

• , zakoupeno v eoshop.cz

• Lakované desky
    • Hezký a praktický design
    • Zbytečně je vidět spousta spojovacích šroubů
    • Méně kvalitní lakování (lakováno přes zaprášené desky, málo vrstev).
    • Některé prvky nejsou z neznámého důvodu lakovány, ale jsou laminovány.
    • Je vidět surový rošt (hodil by se zakrýt akulitem).
    • Zásuvky se špatně vysouvají/zasouvají
    • Velká zásuvka pod postelí je téměř nepoužitelná - jejímu rozměru neodpovídá tenký materiál a upevnění dna (pouze hřebíčky), takže se prověšuje až na zem při sebemenším zatížení.
    • Obyčejné matrace (navíc horní je pouze 80).

Postel jsme vybrali kvůli širší základně, schůdkům s šuplíky a podobností/kombinovatelností s IKEA Stuva dětským nábytkem. V porovnání s IKEA ovšem výrazně zaostává v detailech a zpracování, které je zcela zbytečně odbyté. Co se týče vzhledu, tak nejvíc tlučou do očí všudypřítomné šrouby. Ve zpracování jsou pak nejhorší šuplíky (především velký spodní).
    Případné zájemce pak upozorním na nízké umístění horní postele, což může být výhoda i nevýhoda.
    Přes všechny připomínky patří palanda k nadprůměru a zabíjí ji především zpracování (byť stále je lakovaná, což je velké plus).

• Krasna,prostorna postel
    • V baleni i v kusovniku chyběli ctyri srouby oznaceni A , chyba vyrobce.

• r
    • r