GWdesign CLAUDIA s úložným prostorem jasan

Popis produktu

Parametry produktu

Dekor dřeva
jasan
Materiál
masivní
Úložný prostor
ano
Z masivu
ano
Manželské postele
ano

Parametry produktu

Dekor dřeva
jasan
Materiál
masivní
Úložný prostor
ano
Z masivu
ano
Manželské postele
ano

Popis produktu

Postel s úložným prostorem Claudia koncepčně vychází z modelu Claudia. Korpus této postele je však konstruován tak, aby při použití výklopných pístových roštů tvořil praktický úložný prostor, který významně zvyšuje užitnou hodnotu tohoto modelu.

Charakteristika: postel je dostupná v šířkách 80-220cmdélka lůžka až 230cmvýška lehací plochy až 60cmvnější rozměry lůžka viz.prostorové schémamožnost individuálních úpravvyrobeno z průběžné masivní spárovkynabídka dřevin a barev moření viz.vzorníkpovrchová úprava:kvalitní PUR lak ,pro alergiky též možno vosk nebo olej

Konstrukční řešení: výška lehací plochy stavitelná ve 3 poloháchvybavena středovou konzolí se stavitelnou nohoutuhý rám - spojen kovovými úhelníkydoporučené výklopné laťové nebo lamelové roštyProstorný úložný prostor pod rošty až 1,2m3

Prostorové schéma - Claudia s úložným prostorem - pro matraci 180x200cm  

Vážení zákazníci, všechny produkty z naší nabídky sami vyrábíme a proto jsme schopni zařídit téměř jakékoli úpravy na vaše přání. Budete-li mít jakékoli dotazy k našim produktům, neváhejte nás kontaktovat.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.