Idea Nábytek MICHIGAN perleťově bílá

Top nabídka

Skladem • Více variant360 Kč90 % • 928 recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variant390 Kč100 % • 1 266 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma90 % • 19 074 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 252 710 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Barva

• zásuvka může být i větší

• Pracné ssestavení
    • nízká kvalita
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Ještě jsem postel neslozila, jen jsem bohužel zjistila že místo perletove bílé mi poslali hnědou (dřevěnou). Štve mě to, protože se mi nechce to balit zpátky a mít s tím spoustu starosti!, Dcera je zklamaná

Barva
Polohovací
Manželské postele
Výška
75 cm

Pak by vás mohla zaujmout postel IDEA nábytek. Spánek je velmi podstatný a tvoří značnou část dne, proto výběr postele hraje tak zásadní roli. Zatímco její bílá barva umocní zdařilý vzhled, kvalitní materiál zase propůjčí dlouhou životnost, díky čemuž bude postel sloužit k pohodlnému spánku po dlouhá léta. Nejen, že postel IDEA nábytek skvěle vypadá, ale v neposlední řadě přinese do každého domova povedený styl. Hlavní přednosti produktu IDEA nábytek Multifunkční postel 140 × 200 MICHIGAN perleťově bílá Kvalitní postel IDEA nábytek Posteli IDEA nábytek vévodí bílá barva Postel je uzpůsobena pro matraci o rozměrech 140 × 200 cm Postel IDEA nábytek přináší kvalitní odpočinek Také další uspořádání má vliv na kvalitu spánku. Postel IDEA nábytek nikdy nezklame svou pevností a dlouhou životností. Rozměry pro matraci jsou 140 × 200 cm. Postel IDEA nábytek bude skvělým společníkem pro pohodlný spánek.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• zásuvka může být i větší

• Pracné ssestavení
    • nízká kvalita

• docela hezký design
    • žádná podpora uprostřed postele
    • materiál je jako papír

Otřesná kvalita postele, po složení se nedá použít, uprostřed postele není žádná podpora, narychlo jsme použili banánovky z knihami. Materiál je jako papír, snad se zničí. Opravdu nedoporučuji koupi této postele, výrobci by se měli zamyslet nad tím, proč by právě za tento "vydařený" kousek měli lidé utratit peníze....

• , zakoupeno v Nábytek-valmo

Výhodu

• , zakoupeno v MaM-nábytek.cz

• snad jen velikost postele
    • Nejhorší materiál,který použili na výrobu postele.Postel není z prken,ale z dřevotřísky,postel byla rozebrána do posledního šroubku.Šroubky byly naházeny hala bala ve 2 sáčcích.návod byl ve francouštině. Středové prkno bylo lehce naštípnuté a po zašroubování prasklo,Navíc ho držely ve středu 2 špalíčky-mělo nahradit nožičky.Pokud chcete postel na jedno použití,tak vřele doporučuji.

Těšila jsem se na velikou pohodlnou postel a místo toho jsem obdržela nekvalitní kus nábytku,který abych mohla užívat si musím dokoupit středové prkno a nožičky. Pak po smontování budu zvědavá,jak dlouho tahle v uvozovkách postel vydrží.Já netušila, že i postel může být na jedno použití.