Kondela Carisa ekokůže černá

Manželská postel s roštovými deskami je očalouněna černou ekokůží. Je dodávaná bez matrace. Plocha na spaní je 160x200 cm. Výška po rošt: 26 cm Oděruodolnost textilie podle...
7 778 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka TUNET.CZ, s.r.o.

Skladem • 1 variantaDárekZdarma16 neověřených recenzíDalší informace

Manželské postele
Výška
91 cm

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Vzhledově celkem hezká postel.

Doufám,že moje zkušenost je ojedinělá.Postel byla doručena bez poškozeného obalu,nicméně po rozbalení jsem zjistíl,že jsou některé rohy na čele postele lehce PRODŘENÉ. Reklamaci jsem neuplaťňoval,prozože by mi stejně nikdo nevěřil,že jsem to neudělal sám neopatrnou manipulací.

• , zakoupeno v Nábytek za kačku

Montáž bez problému. Byla doručena dnes. Konstrukčně vypadá, že by měla něco vydržet.

Postel je fajn . Uvidíme za pár měsíců jak se bude tvářit a chovat

Polohovací
Manželské postele
Výška
91 cm

Manželská postel s roštovými deskami je očalouněna černou ekokůží.

Je dodávaná bez matrace.

Plocha na spaní je 160x200 cm.

• Výška po rošt: 26 cm
  • Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 100 000 oděrek
  • Nosnost na 1 osobu: 90 kg (celková nosnost postele 180 kg)

K posteli doporučujeme zakoupit matraci o rozměru 160x200 cm. V naší nabídce najdete široký výběr matrací.

Zboží je dodáváno v demontu. Počet balíků: 3

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Vzhledově celkem hezká postel.

• , zakoupeno v Nábytek za kačku

Postel je fajn . Uvidíme za pár měsíců jak se bude tvářit a chovat

• , zakoupeno v Prima-Cena

Postel po smontování působí pevne,robustně,ani jsem to nečekal za ty peníze. Teď ještě ukáže čas. Za mě zatím spokojenost.

• , zakoupeno v Prima-Cena

• snadná montáž,dobra cena,kvalita dobra
    • rošt z jedné strany není natřeny je z dřevotřísky a tudíž děla při manipulaci nepořádek

90 procent spokojenost

• vůbec nic
    • Ani cena neodpovídá kvalitě!!!

Tuto postel jsem si koupil v říjnu 2015, v květnu 2016 se postupně ulámaly dřevěné destičky, které drží rošt, poté se rozlomil i rošt, který na několika místech protrhl velmi slabou koženku. Takže celou postel jsem rozdělal a objednal novou a kvalitnější, samozřejmě od jiného dodavatele. Už bych tento výrobek nikdy nekoupi a nikomu koupi tohoto výrobku opravdu nedoporučujil!!!!

• , zakoupeno v Vikio

• Skvely obchudek, postel je velmi kvalitni,rost je kvalitne udelany lepsi postel jsem nevidela!! je naprosto na jednicku spinkame v ni jak miminka .))).
    • Moc dekujeme a obchudek muzeme jenom doporucit,lepsi postel s takovem rostem za tou cenu nenajdete !!! postel vypada v loznici velmi luxusne.....

za tu cenu super

• , zakoupeno v Maxi postele

• Komunikace, rychlost dodání, cena a kvalita.
    • O ničem nevím.

Naprostá spokojenost.

• Jednoznacne cena.
    • Prekvapive kvalita.
    • Vzhled (hezci nez na fotce)
    • Netradicne reseny rost postele.

Cas ukaze ale postel je velmi kvalitne provedena necekal jsem to....za tu cenu rekl bych lepsi neporidite.par obchodu jsem prosel a podobne postele stoji dvojnasobek.montaz jsem zvladnul za cca 30min