Max-i Elegant patrová

Produkt nemá žádné parametry.

Na chatu jsou v pohode

• postel je nádherná

• dobra cena

Produkt nemá žádné parametry.

Na chatu jsou v pohode

• postel je nádherná

• dobra cena

• Vypadá kvalitně
    • dětem se moc postel líbí
    • chyběly nám dřevěné kolíky na nasazení vrchní postele

S postelí jsme spokojení, vypadá moc pěkně i dětem se moc líbí. Jediným nedostatkem byly chybějící 4 kolíky na nasazení vrchní postele, ale šikovný člověk si poradí :)

• stabilní
    • ze dřeva
    • musel jsem jen znovu dovrtat díry,překáželi v nich kolíčky a nemohl jsem tam dostat šrouby.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Max-interier

Postel jsme lehce sestavili, kvalita je dostatečná. Zatím nepoužitá, takže nemohu hodnotit, zatím stabilní. Cenově velmi dostupná. Jediná nevýhoda postele - je rozkládací na dvě lůžka, ale musí se pokaždé odšroubovat schůdky :-(.

• , zakoupeno v Max-interier

• Včetně desek, které tvoří pevný rošt (neprohýbají se).
    • Stabilita postele
    • Díry v bočnicích, kam se zastrkovaly dlouhé šrouby byly vyvrtány trochu mimo a tak se musely upravit, aby šrouby chytily závit.
    • Žebřík je přichycen pouze pěti tenkými šrouby, ale snad bude držet.

Při montáži jsem musel použít vrtačku pro úpravu děr, což dobu montáže trochu prodloužilo. V dnešní době už jsem si však zvykl, že něco nepasuje a je potřeba si to doma upravit.