Max-i Robin

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Max-interier

• Dřevěná postel z masivu.

Provedení postele je značně ledabylé, zejména z pohledu výroby a výběru materiálu.
    Jehličnaté dřevo, které bylo na postel použito, je velmi hodně sukaté, místy i s vypadavými suky. Suky jsou pak i na namáhaných místech, což může mít vliv i na funkčnost celého výrobku.
    Dodané latě na rošt jsou vrtulovitého tvaru - křivé, tudíž naplní svůj účel a ještě budou tlačit do matrace. Kdybychom si objednali postel druhé jakosti, tak to, co jsme obdrželi, by tomu odpovídalo.
    Součástí dodávky byly šrouby nevhodného rozměru (konkrétně od 1,5 cm kratší), takže postel nešla montovat.
    Lak na dřevě se jevil jako dobrý, avšak na obou čelech jsou patrná místa, na kterých čelo při lakování stálo a je to bohužel na viditelných místech. Rovněž na bocích nohou je vidět, že došlo při balení k nárazu a dřevo má prohlubeň.
    Bohužel jsme chtěli český výrobek, ten jsme dostali, avšak má řadu výrobních nedostatků, které snižují radost z postele do dětského pokoje.
    Víme, že šrouby se zaměnit mohou... Ale zaslat křivé, popř. poškozené díly nám přijde nevhodné. Pracovník, který prováděl expedici, totiž musel všechny tyto nedostatky vidět. Neřešíme malichernosti, ale křivost komponentů je významný aspekt!

• vše v pořádku.....
    • koupil jsem matraci 16cm vysokou a nezbyla mi tam skoro žádná zábrana proti spadnutí dítěte. Doporučil bych v případě této postele výšku matrace max do 12cm

Vyzkoušena jednu noc a vypadá to, že se tam dceři bude spat hezky :)

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Max-interier

• Dřevěná postel z masivu.

• vše v pořádku.....

Vyzkoušena jednu noc a vypadá to, že se tam dceři bude spat hezky :)