Max-i Žofka

Produkt nemá žádné parametry.

špatná kvalita šroubů

• rozměry odpovídají tomu, co jsme si pro malou dceru představovali
    • moření olše - není standardní barvou
    • součástí dodávky matrace a šuplíky
    • poměrně slušná nosnost

boční zábrana je volná, upevněná jen na jedné straně, tudíž když se do ní dítě opře, vyvrací ji a hrozí vylomení

• Kvalitní zpracování, zábrana dostatečně dlouhá a vysoká

Produkt nemá žádné parametry.

špatná kvalita šroubů

• rozměry odpovídají tomu, co jsme si pro malou dceru představovali
    • moření olše - není standardní barvou
    • součástí dodávky matrace a šuplíky
    • poměrně slušná nosnost

• Kvalitní zpracování, zábrana dostatečně dlouhá a vysoká

• jednoduchý design
    • nekvalitní dílenské zpracování - nedovrtané díry, otřepy, nekvalitní materiál - sukovité, třepící se dřevo. Zábrana je kratší, než je uvedeno na heureka.cz (115 cm opravdu nejsou 3/4 délky), dřevo na zábranu má vyříznuté suky a nahrazené "špunty", praská po letech

Koupil jsem tuto postýlku s vyhlídkou, že mé dítě v ní bude moci spát až do cca 15 let. Úmyslně jsem tedy koupil tento rozměr s zábranou. Bohužel zábrana je nekvalitní a okamžitě během doporučené montáže došlo k prasknutí dřeva "po letech" na postranici postele a poté i na zábraně samotné. Pro mě je to spíše zklamáním.

• , zakoupeno v Max-interier

• snadno složitelná ( i když návod uvádí 1 hodinu, za 20 minut nemáte co dělat)
    • pevná postel se vším, co jsme potřebovali

chtěli jsme pro dceru (2 roky) postel, ze které by nespadla
    Žofka naprosto splnila, co jsme potřebovali, dcera je spokojená

• -velma stabilni postel
    • -krasne voni dřevem
    • -jde bez problémů sestavit
    • - nic

Kupovali jsme pro 3 leteho syna. Jsme velice spokojeni. Postel je masivni , skvela je dostatečne dlouha zabrana.

• , zakoupeno v Max-interier

• Prostorná postel. Malý je nadšený.

Zboží jsme vybrali pro syna aby mělo svoji vlastní velkou postel ( ne jen postýlku) a aby později měl na čem spát v pokoji. Syn je z postele nadšený a my také. Kvalitní postel i matrace. N8kup doporučuji ostatním.