Mrava Tania s úložným prostorem moření Ořech / čalounění Velvet 2201 / Výška čela 107 cm

Novinka 2023 - Moderní, velmi kvalitní čalouněná postel TANIA s masivní dřevěnou konstrukcí, která nás zaujme již na první dojem. Vodorovně prošité čelo, dodá posteli na...
27 692 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka Spime-zdrave.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce • Více variantZdarma35 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Novinka 2023 - Moderní, velmi kvalitní čalouněná postel TANIA s masivní dřevěnou konstrukcí, která nás zaujme již na první dojem. Vodorovně prošité čelo, dodá posteli na...

Parametry produktu

Výrobce
Dekor dřeva
ořech
Nožičky
na nožičkách
Materiál
dřevěné
Úložný prostor
ano
Z masivu
ano
Manželské postele
ano

Parametry produktu

Výrobce
Dekor dřeva
ořech
Nožičky
na nožičkách
Materiál
dřevěné
Úložný prostor
ano
Z masivu
ano
Manželské postele
ano

Popis produktu

Novinka 2023 - Moderní, velmi kvalitní čalouněná postel TANIA s masivní dřevěnou konstrukcí, která nás zaujme již na první dojem. Vodorovně prošité čelo, dodá posteli na eleganci, která naší ložnici bude slušet. Předností čalouněných postelí výrobce Mrava je i výběr dvou výškových variant zadních čel (u hlavy), výběr barev nožiček z masivu z 8 odstínů a možnost dokoupení úložného prostoru, který lze snadno do postele přidat. Čalounění postele můžeme vybrat z Magic Velvet, která se vyznačuje svým sametovým a měkkým vzhledem, která je s oblibou používána do luxusnějších projektů. K této řadě čalouněných postelí nabízíme také noční stolky Sargas a Matar z masivního buku s čalouněním čel zásuvek v barvě a látce postele, lavici Syrma a taburet Nekkar s úložným prostorem.

Provedení manželské postele TANIA: korpus postele - smrkový a březový masiv bez úložného prostoru / úložný prostor za příplatek 3 varianty výšek čela u hlavy - 107 /127 cm (výška je včetně nožiček 10 cm) čalounické látky v mnoha odstínech Magic Velvet bukové nožky vysoké 10 cm: moření buku v řadě odstínů kvalitní kování - excentrické kování nastavitelnost výšky uložení roštu Varifix - 4 polohy s výškovým rozdílem 2,4 cm středová lať postel je vhodná pro rošty v rámu: laťové, lamelové, motorové, výklopné, atd. postel není určena pro rolorošty postel lze doplnit o typově stejné čalouněné noční stolky Sargas a Matar, taburet Nekkar a lavici Syrma.

Rozměry postele TANIA: ložná plocha lůžka: 160 / 180 x 200 cm výška čela:

  • u hlavy: 107 / 127 cm
  • u nohou: 45 cm
  • horní hrana bočnice (od podlahy): 45 cm
  • vnější rozměry: šířka +10 cm / délka +15 cm
  • hloubka pro uložení roštu od horní hrany bočnice: nejvyšší poloha 17,8 - nejnižší 25 cm (měřeno po L-ko držáku Varifix)

výška uložení roštu je v nejnižší poloze držáku Varifix 20 cm / v nejvyšší 27,2 (měřeno po L-ko držáku Varifix) - pro výšku lehu je nutno připočítat výšku roštu + výšku matrace výška nožiček 10 cm.

MAGIC VELVET: Potahová látka sametová tkaná látka v široké paletě barev, měkká na dotek, díky množství barev lze snadno sladit s různými styly a barvami interiéru. sametově jemná struktura vysoká odolnost vůči kapalinám vysoká odolnost vůči poškrábání odolnost vůči vznícení odolnost látky vůči opotřebení: 60 000 cyklů.

Vzorník moření nožiček:  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.