Nábytek KN Monterasso Vysoká sklápěcí bílá mat

Popis produktu

Parametry produktu

Tvar
zvýšené
Nožičky
na nožičkách
Materiál
lamino
Sklápěcí
ano
Jednolůžkové postele
ano
Manželské postele
ano

Parametry produktu

Tvar
zvýšené
Nožičky
na nožičkách
Materiál
lamino
Sklápěcí
ano
Jednolůžkové postele
ano
Manželské postele
ano

Popis produktu

Sklápěcí postele Monterasso představují geniální řešení pro maximalizaci obytného prostoru, což je hlavní požadavek v malých bytech nebo domech, kde má každý čtvereční metr velký význam. Během dne je možné postel jednoduše složit a získat tak volnou plochu pro jiné aktivity, jako je práce, cvičení nebo prostor pro návštěvy. Večer se opět promění na elegantní pohodlnou postel.

Moderní sklápěcí postele jsou navrženy tak, aby se designově zapojily do interiéru, a nabízejí širokou škálu barevného provedení. Sklápěcí postel Monterasso navíc obsahuje vestavěné policové úložné prostory, což zvyšuje její praktičnost.  Postele Monterasso se vyrábějí v ložné ploše 90x200, 120x200, 140x200, 160x200 a 180x200 cm. V naší nabídce proto naleznete také další barvy a rozměry sklápěcích postelí Monterasso, které maximalizují váš obytný prostor pří stálem komfortu pohodlí.​

Jak probíhá sklápění postele?

Sklápění a zpětné zvednutí postele je velmi jednoduché a zvládne to hravě například i ženská ruka.

Pomocí dotykového Touch systému se na pístech vyklopí čelní deska, která po vyklopení slouží jako podpěrná noha postele. Následným potáhnutím za textilní popruh se aktivuje vysoce kvalitní pneumatický mechanismus sklápění, který zajistí hladké a bezpečné sklopení až na zem.

Při zpětném uzavírání postele stačí přední část nazvednout a již zmíněný pneumatický mechanismus pomůže snadnému dovření s tichým tlumením ( systém Soft - Close )

Pro zajištění bezpečnosti je postel Monterasso opatřena mechanismem proti náhodnému otevírání.

Pevná konstrukce rámu a skvělý lamelový rošt

Základem sklápěcí postele Monterasso je pevný kovový rám s lamelovým roštem. Korpus skříně je vyroben z lamina o síle 22 mm, čelní plochy a vnitřní části jsou z 16 mm lamina.   Hrany jsou olepeny ABS hranou, takže jsou odolnější vůči mechanickému poškození či odštípnutí. Nožky skříně jsou z ABS plastu, ca 6,5 cm vysoké. Nožky obvodové skříně jsou z ABS plastu.

Součástí ceny postele není matrace. Do postele je možno použít libovolnou matraci v maximální výšce 20 cm. Ke kovovému rámu se matrace zafixuje praktickými popruhy. Při použití 20 cm vysoké matrace bude výška ložné plochy bude ca 49 cm. Pro bezproblémové používání se doporučuje použít matraci vcelku - tj rozměr 90x200 cm.

Při rozložení postele je prostor pod postelí ca 24,9 cm.

Praktické police a volitelné doplňkové vybavení

Součástí sklápěcí postele Monterasso jsou praktické police, určetné například na knihy a časopisy, různé dekorace nebo například mobilní telefon. Ten se může rovněž pohodlně nabíjet, pokud si k posteli dokoupíte praktickou LED lampičku s integrovaným USB portem. 

Pod police můžete také namontovat přídavné LED osvětlení, které zvýrazní vaše vystavené předměty a v pokoji vytvoří útulnou atmosféru ( viz níže nabídka příslušenství ).

Z jedné nebo obou stran můžete sklápěcí postel Monterasso doplnit o praktickoé policové skříňě s dvířky ( viz níže nabídka příslušenství ), čím maximalizujete váš úložný prostor, aniž by jste to pocítili na komfortu pohodlí.​

Informace k montáži postele

Montáž je potřeba provádět ve dvou osobách a zabere včetně vybalení cca 3-4 hodiny práce. Návod na smontování je součástí balení. K montáži budete potřebovat kladívko, křížový šroubovák, vodováhu a klíč č.13.

Korpus sklápěcí postele se připevňuje na zeď pomocí dvou kusů kovových konzolí ( součást balení ). Každá tato kovová konzole se připevní ke zdi pomocí 4 šroubů - viz foto. Tyto šrouby ani případné hmoždinky nejsou součástí balení. Jejích délka a provedení záleží na typu stěny, na kterou se bude postel připevňovat ( cihla, ytong, sádrokarton apd... ). Při vyklápění postele nepůsobí na tyto konzoly žádné zvýšené zatížení ( podobně jako by se připevňovala např vysoká knihovna ).

Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Technické informace:

  • Rozměry ve složeném stavu: š 151 cm, hl 46 cm, v 217 cm
  • Rozměry v rozloženém stavu: š 151 cm, hl 228 cm, v 217 cm
  • Výška ložné plochy s 20 cm matrací: ca 49 cm
  • Tloušťka materiálu lamina: 2,2 / 1,6 cm
  • Typ hrany: ABS
  • Nosnost postele: 160 kg
  • Maximální váha police: 5 kg

Dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.