Serabed Cashmere s matrací béžová

Čalouněná postel CASHMERE s matarcí. Má vysokou základnu a dominantní čelo. Postel disponuje několika vrstvami matrací.  Kombinace vlastností postele CASHMERE zaručuje odolnost,...
17 836 Kč
Doprava 450 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Ráj nábytku

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu450 Kč230 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Čalouněná postel CASHMERE s matarcí. Má vysokou základnu a dominantní čelo. Postel disponuje několika vrstvami matrací.  Kombinace vlastností postele CASHMERE zaručuje odolnost,...

Parametry produktu

Výrobce
Barva
béžové
Výška
125 cm

Parametry produktu

Výrobce
Barva
béžové
Výška
125 cm

Popis produktu

Čalouněná postel CASHMERE s matarcí. Má vysokou základnu a dominantní čelo. Postel disponuje několika vrstvami matrací. 

Kombinace vlastností postele CASHMERE zaručuje odolnost, stabilitu a kvalitní a zdravý spánek. Další výhodou je vysoká životnost a eliminace hlučnosti.

Postel má bázi s PU pěnou a nožičky vysoké 15 cm. Čelo postele je vysoké 125 cm. 

MATRACE

Speciální tkanina matrace je vyrobena s použitím kašmírového efektu, která pomáhá udržovat teplotu na požadované úrovni regulací tělesné teploty. Díky speciální struktuře vláken je matrace vhodná pro použití ve všech ročních obdobích.

Vlákna v látce na povrchu pomáhají tělu se zahřívat - vynikající absorpční vlastnosti udržují přirozené teplo a speciální pletenina pomáhá tělu se ochlazovat.

Vrstva z pěny houbového materiálu, která má výhodu nízké hustoty (tak jako klasický pěnový materiál), ale narozdíl od klasické pěny tato houbová pěna blokuje pohyb plynů a kapalin.

Další vrstvou je termofilc a poslední jsou pružiny Herkules. Speciálně navržené pružiny o průměru 72 mm, což je více pružin, než u jiných matrací, zvyšují pohodlí a stabilitu. Díky vrstvám matrace z tvrdého materiálu, které jsou blízko povrchu, si matraci zamilují spíše příznivci tvrdších matrací. 

SHRNUTÍ pružiny Herkules výška 28 cm matrace je oboustranná tvrdostní stupeň H5

Pružiny Herkules jsou nejpevnějšími pružinami. Narozdíl od jiných matrací je použito více pružin, které jsou rozmístěny po celé ploše matrace. Zaručují tak maximální pohodlí, stabilitu a odolnost matrace.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.