Vipack Oscar patrová bílá kovová

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
bílé
Tvar
patrové
Dětské
ano
Materiál
kovové
S roštem
ano
Úložný prostor
ne
Výška
166 cm

Parametry produktu

Barva
bílé
Tvar
patrové
Dětské
ano
Materiál
kovové
S roštem
ano
Úložný prostor
ne
Výška
166 cm

Popis produktu

Dětská patrová postel Vipack Oscar zaujme svým praktickým vzhledem. Díky patrovému zpracování se postel skvěle hodí i do menších pokojíčků. Celokovový rám i rošt vytváří perfektní stabilitu, díky čemuž je postel bezpečná a vy se tak o vaše děti nemusíte bát. Tomu přispívají i vyvýšené okraje na všech stranách a zaoblený tvar celé postele. Do kovového rámu lze usadit dvě matrace o velikosti 90 x 200 cm. Postel se skvěle hodí do moderních či industriálních interiérů.

  • Pozn.: Postel je nutno přišroubovat ke zdi. Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.
  • Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Zakupte produkt Bílá kovová dětská patrová postel Vipack Oscar 90x200 cm z kategorie Heureka.cz | Bydlení a doplňky | Nábytek | Postele a rošty | Postele za cenu 14033,00 od výrobce Vipack

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.