Vomaks PP 004 patrová bezbarvý lak prostor mezi lůžky

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Barva
bezbarvé
Dekor dřeva
buk
Tvar
patrové
Materiál
masivní
Rozkládací
ano
Z masivu
ano
Výška
158 cm

Parametry produktu

Výrobce
Barva
bezbarvé
Dekor dřeva
buk
Tvar
patrové
Materiál
masivní
Rozkládací
ano
Z masivu
ano
Výška
158 cm

Popis produktu

Patrová postel je vyrobena z masivu borovice. Výrobek je dodáván v rozloženém stavu včetně obrázkového návodu. Postel lze rozložit na dvě samostatná lůžka. Žebřík je u postele variabilní a lze namontovat na pravou či levou stranu. Postel lze dodat v mnoha povrchových úpravách dle nabízeného vzorníku. Výrobek je vysoce stabilní. Použitý materiál masiv borovice o šířce 2,6 cm zajišťuje pevnost a vysokou nosnost postele. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.

Počet latí v  roštu 11 ks / lůžko. Postel nezahrnuje úložné prostory, matrace ani jiné textilní doplňky.

Materiál:  masiv borovice 26 mm,  bukové kolíky +  kovové spoje. Použité barvy na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces)  

Vsuvky pro navýšení prostoru mezi lůžky:   obrázky jsou pouze ilustrační    

Atesty: Veškeré atesty splňují požadavky EU (PN-EN 747 - 1 : 2007, PN-EN 747 - 2 : 2007) obrázky jsou pouze ilustrační

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.